Чавунні радіатори в ретро стилі Ercos Liberty додадуть приміщенню унікальний ексклюзивний стиль.
Дані радіатори в ретро стилі відрізняються стилем середньовіччя. Розміри даної моделі дозволяють домовласникам встановлювати опалювальний прилад в будь-якому зручному місці. Висока функціональність і оригінальність виконання, притаманні чавунного радіатора, наділяють інтер'єр приміщення індивідуальним стилем. Висока якість приладів обумовлено технологією їх виробництва.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Дзвоніть і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ чавунний радіатор ретро Ercos
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ercos |
| Страна производитель | Турция |
| Тепловая мощность | 277 Вт |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Вес | 18.24 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 77.6 |
| Высота | 950 |
| Глубина | 225.5 |
| Межосевое расстояние | 782 мм |
| Способ установки | Напольный |
| Материал радиатора | Чугун |
| Вес | 18.24 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 590 ₴/секция










