НовинкаПодарок
-10%

Бензопила MAKITA PH 65 S
4 600 ₴
4 140 ₴
- Готово к отправке
- Код: 65
+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 88 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бензопила MAKITA PH 65 S»
Бензопила MAKITA PH 65 S (шина 50см,)

Інформація про дану модель:
Makita PH65S - надійна бензинова пила професійного класу. Ця модель має досить велику потужність, щоб впорається з будь-якими завданнями з розпилювання деревини. За допомогою цієї бензинової пилки можна розпиляти товсті колоди, заготовити дрова на зиму, розчистити ділянку, також її часто використовують в дерев'яному будівництві.Даній моделі надають перевагу: професійні теслі, вальщики лісу, комунальники. Пила завоювала свою популярність завдяки високій надійності, відмінним технічним характеристикам і оптимальною ціною. Пилкою можна працювати тривалий час завдяки її гарній системі охолодження, також слід зазначити, що ця модель дуже економічна і споживає зовсім небагато палива, завдяки цьому паливного бака вистачає на тривалий час.Ця модель користується великим попитом і має відмінні відгуки, Makita P65S завдяки своїм відмінним характеристикам і надійності є одним з кращих серед варіантів недорогого напівпрофесійного інструменту. ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку. Кожна БЕНЗОПИЛА перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!
ОСОБЛИВОСТІ:
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
- Два компресійних кільця на поршні
- Кований колінчастий вал і шатун двигуна
- Легкий і міцний картер двигуна з магнієвого сплаву
- Ударостійкий пластик
- Прогумована ручка
- Плаваюча ведуча зірочка
- Антивібраційна система
- Автоматична змащення ланцюга
- Механічний гальмо ланцюга
- Захист від зворотного удару
- Посилений стартер
- Покращена система запалювання
- Металеві кулачки на храповом колесі
- Збалансована конструкція
- Двоступеневе очищення повітря
- Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструменту)
- Пристрій "Primer" (закачує паливо в карбюратор для полегшення запуску двигуна при знижених оборотах)

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Робочий об'єм циліндра - 55 см3
- Крок ланцюга - 0,325"
- Довжина шини - 50 см
- Кількість обертів на холостому ходу 2800 об/хв.
- Кількість обертів max - 11500 об/хв
- Об'єм масляного бака: 260 мл
- Обсяг паливного бака: 550 мл
- Тип двигуна: одноциліндровий 2-х тактний
- Джерело живлення: бензин А-92/95 + масло для 2-тактних двигунів
- Рівень потужності звуку - 110 дБ(А)
- Старт: ручний
- Тип масляного насоса: автоматичний
- Вага - 6,3 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Пила P65S
- Шина 50см - 2 шт.
- Ланцюг - 2 шт.
- Інструкція російською мовою
- Набір інструментів
- Гарантійний талон (12 місяців).

Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 500 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 11500 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Вес | 6.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 55 куб. см |
| Мощность двигателя | 5 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.2 сек |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 4 140 ₴











