
Калориферна піч булер'ян Canada 01 classic тип 01
21 890 ₴
- Под заказ
- Код: 14040004
Отправка с 27 мая 2026- +380 (98) 053-60-27Ігор
Інформація
Піч опалення булер'ян на дровах Канада Классік тип 01. Базова модель Canada Classic типу 01.
Потужність дров'яної канадської печі 11 кВт.
Пічка опалює приміщення:
- площа до 80 м2 квадратів
- об'єм до 200 м3 кубів
Canada 01 classic - це класичний булер'ян, тип 01, потужністю 11 кВт, опалює приміщення об'ємом до 200 кубів.
Працює на дровах, торф'яних брикетах, відходах деревообробної та паперової промисловості, бурому вугіллі, картоні.
За 20 хв приміщення рівномірно прогрівається до 20ºС. Тривалість горіння на одному завантаженні до 4 годин, в залежності від якості палива. За даними виробника ККД досягає 75%.
Зварено з 7 конвекційних труб і листової сталі товщиною 4 мм. Регулювання подачі повітря відбувається за допомогою двох заслінок з ручками: спереду на завантажувальних дверцятах і ззаду. Особлива конструкція топки булер'яну "Canada" дозволяє тліючому режиму проходити при низькій температурі. А стінки печі оснащені «ребрами» жорсткості.
Піч-булер'ян Canada 01 classic виробляється заводом Канада, що знаходиться в Києві. Компанія Канада має 17-річний досвід виробничої діяльності.
Характеристики
| Тип булер'яну | Типорозмір 01 |
| Потужність (кВт) | 11 |
| ККД (% заявл. виробник.) | 75 |
| Рекомендоване паливо | Дрова/Деревенні відходи/Папір |
| Пл. опалення при h2.5m (м²) | 80 |
| Об. опалення при h2.5m (м³) | 200 |
| Товщина металу (мм) | 4 |
| Діаметр димоходу (мм) | 120 |
| Min. h димоходу (м) | 6 |
| Трив. горіння закладки (ч) | 4 |
| Глибина (мм) | 810 |
| Ширина (мм) | 560 |
| Висота (мм) | 810 |
| Вага (кг) | 97 |
| Скло в дверцятах | Ні |
| Захисная перфорація | Ні |
| Варильна поверхня | Ні |
| Количестово труб (шт) | 7 |
| Диаметр труб (мм) | 75 |
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Вес | 97 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 11000 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительная |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Толщина материала топки | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Наличие стекла в дверце | Нет |
| Площадь обогрева | 80 кв.м |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 810 мм |
| Диаметр дымохода | 75 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Бурый уголь |
| Количество загрузок топлива в сутки | 4 раз/сутки |
- Цена: 21 890 ₴


