
Калориферна піч булер'ян Canada 00 classic тип 00
17 050 ₴
- В наличии
- Код: Артикул: 14040001
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Калориферна піч булер'ян Canada 00 classic тип 00
Інформація
Піч опалення булер'ян Канада Классік тип 00. Базова модель Canada 00 Classic типу 00.
Потужність дров'яної канадської печі 6 кВт.
Пічка с варильною поверхнею опалює приміщення:
- площа до 40 м2 квадратів
- об'єм до 100 м3 кубів
Canada 00 classic - це класичний булер'ян, тип 00, потужністю 6 кВт, опалює приміщення об'ємом до 100 кубів.
Працює на дровах, торф'яних брикетах, відходах деревообробної та паперової промисловості, бурому вугіллі, картоні.
За 20 хв приміщення рівномірно прогрівається до 20ºС. Тривалість горіння на одному завантаженні до 4 годин, в залежності від якості палива. За даними виробника ККД досягає 75%.
Зварено з 7 конвекційних труб і листової сталі товщиною 4 мм. Регулювання подачі повітря відбувається за допомогою двох заслінок з ручками: спереду на завантажувальних дверцятах і ззаду. Особлива конструкція топки булер'яну "Canada" дозволяє тліючому режиму проходити при низькій температурі. А стінки печі оснащені «ребрами» жорсткості.
Піч-булер'ян Canada 00 classic виробляється заводом Канада, що знаходиться в Києві. Компанія Канада має 17-річний досвід виробничої діяльності.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Класс: | Тип 00 |
| Потужність: | 6 кВт |
| Тип булер'яну | Типорозмір 00 |
| Потужність (кВт) | 6 |
| ККД (% заявл. виробник.) | 75 |
| Рекомендоване паливо | Дрова/Деревенні відходи/Папір |
| Пл. опалення при h2.5m (м²) | 40 |
| Об. опалення при h2.5m (м³) | 100 |
| Товщина металу (мм) | 4 |
| Діаметр димоходу (мм) | 120 |
| Min. h димоходу (м) | 5 |
| Трив. горіння закладки (ч) | 4 |
| Глибина (мм) | 695 |
| Ширина (мм) | 500 |
| Висота (мм) | 680 |
| Вага (кг) | 67 |
| Скло в дверцятах | Ні |
| Захисная перфорація | Ні |
| Варильна поверхня | Ні |
| Количестово труб (шт) | 7 |
| Диаметр труб (мм) | 60 |
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Вес | 67 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительная |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Толщина материала топки | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Наличие стекла в дверце | Нет |
| Площадь обогрева | 104 кв.м |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 630 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глубина | 810 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Бурый уголь |
| Количество загрузок топлива в сутки | 4 раз/сутки |
- Цена: 17 050 ₴


