
Піч булер'ян Новаслав Calgary тип 00 зі склом
17 820 ₴
- Под заказ
- Код: Артикул: 14010065
Отправка с 27 мая 2026- +380 (98) 053-60-27Ігор
Піч булер'ян Новаслав Calgary тип 00 зі склом
Піч опалення булер'ян Новаслав Калгарі тип 00. Модель зі склом в дверцятах.
Потужність дров'яної канадської печі Новаслав Calgary типу 00 6 кВт.
Пічка на дровах опалює приміщення:
- площа до 40 м2 квадратів
- об'єм до 100 м3 кубів
ІНФОРМАЦІЯ
Булер'ян Новаслав Calgary зі склом - це класичний булерьян, тип 00, потужністю 6 кВт, опалює приміщення об'ємом до 100 кубів.
Працює на дровах, деревних відходах і папері.
Час нагрівання теплоносія до робочої температури - 10-15 хвилин. Тривалість горіння на одному завантаженні до 6 годин, в залежності від якості палива. За даними виробника ККД досягає 75%.
Зварений з 7 конвекційних труб і листової сталі, товщиною 4 мм. Регулювання подачі повітря відбувається за допомогою двох заслінок з ручками: спереду на завантажувальних дверцятах і ззаду. До того ж на завантажувальних дверцятах встановлено оглядове термостійке німецьке скло «SCHOTT ROBAX», яке представлено розміром 240 х R 120 мм.
Булер'ян Calgary зі склом виробляється заводом Новаслав, який знаходиться в Києві. Всі калориферні печі Новаслав мають сертифікат відповідності згідно з чинним ДСТУ 3075-95 (ГОСТ 9817-95).
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип булер'яну | Типорозмір 00 |
| Потужність (кВт) | 6 |
| ККД (% заявл. виробник.) | 75 |
| Рекомендоване паливо | Дрова/Деревенні відходи/Папір |
| Пл. опалення при h2.5m (м²) | 40 |
| Об. опалення при h2.5m (м³) | 100 |
| Товщина металу (мм) | 4 |
| Діаметр димоходу (мм) | 120 |
| Min. h димоходу (м) | 5 |
| Трив. горіння закладки (ч) | 6 |
| Глибина (мм) | 667 |
| Ширина (мм) | 485 |
| Висота (мм) | 654 |
| Вага (кг) | 67 |
| Скло в дверцятах | Так |
| Захисная перфорація | Ні |
| Варильна поверхня | Ні |
| Количество труб (шт.) | 7 |
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Вес | 65 кг |
| Производитель | Новаслав |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительная |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Толщина материала топки | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 630 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глубина | 810 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Бурый уголь |
| Количество загрузок топлива в сутки | 4 раз/сутки |
- Цена: 17 820 ₴


