
Піч булер'ян Canada з плитою тип 00 зі склом
19 030 ₴
- В наличии
- Код: Артикул: 14040021
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Піч булер'ян Canada з плитою тип 00 зі склом
Інформація:
Піч опалення булер'ян Канада Классік тип 00 з плитою. Модель Canada Classic типу 00 зі склом в дверцятах.
Потужність дров'яної канадської печі 7 кВт.
Пічка на дровах с варильною поверхнею опалює приміщення:
- площа до 52 м2 квадратів
- об'єм до 130 м3 кубів
Булер'ян Canada 00 з плитою та склом - це булер'ян з варильною поверхнею, тип 00, потужністю 7 кВт, опалює приміщення об'ємом в 130 кубів.
Працює на дровах, торф'яних брикетах, відходах деревообробної та паперової промисловості, бурому вугіллі, картоні.
За 20 хв приміщення рівномірно прогрівається до 20ºС. Тривалість горіння на одному завантаженні становить до 4 годин, в залежності від якості палива. За даними виробника ККД досягає 75%.
Зварений з 7 конвекційних труб і листової сталі товщиною 4 мм. Регулювання подачі повітря відбувається за допомогою двох заслінок з ручками: спереду на завантажувальних дверцятах і ззаду. Особлива конструкція топки булер'яну "Canada" дозволяє тліючому режиму проходити при низькій температурі. А стінки печі оснащені «ребрами» жорсткості.
Додатково на дверку встановлено кварцове вогнетривке скло «ROBAX, виробництва Німеччини. Завдяки варильній поверхні, булер'ян, крім опалення, можна використовувати для приготування їжі та просушування палива.
Піч-булер'ян Canada 00 з плитою та склом виготовляється заводом Canada, що знаходиться в Києві. Компанія має 17-річний досвід виробничої діяльності.

Характеристики:
| Тип булер'яну | Типорозмір 00 |
| Потужність (кВт) | 7 |
| ККД (% заявл. виробник.) | 75 |
| Рекомендоване паливо | Дрова/Деревенні відходи/Папір |
| Пл. опалення при h2.5m (м²) | 52 |
| Об. опалення при h2.5m (м³) | 130 |
| Товщина металу (мм) | 4 |
| Діаметр димоходу (мм) | 120 |
| Min. h димоходу (м) | 6 |
| Трив. горіння закладки (ч) | 4 |
| Глибина (мм) | 730 |
| Ширина (мм) | 480 |
| Висота (мм) | 550 |
| Вага (кг) | 72 |
| Скло в дверцятах | Так |
| Захисная перфорація | Ні |
| Варильна поверхня | Так |
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Вес | 72 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительно-варочная |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Толщина материала топки | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Площадь обогрева | 52 кв.м |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 630 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глубина | 810 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Бурый уголь |
| Количество загрузок топлива в сутки | 4 раз/сутки |
- Цена: 19 030 ₴


