
Бензиновый электро-генератор 3.3 KW (мідна обмотка) EDON ED-PT3300
28 512 ₴
- В наличии
- Код: 3300
- +380 (98) 053-60-27Ігор

Бензиновий електрогенератор Edon PT-3300L 3.3 kW мідна обмотка — компактна переносна силова установка, призначена для аварійного або резервного електроживлення побутових споживачів однофазного змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц.
Генератор Edon PT-3300L обладнаний надійним 4-тактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння та високоякісним синтекторним щітковим альтернатором, здатним виробляти змінний електричний струм максимальної потужності 3.3 кВт. Важливо, що обмотки ротора та статора генератора — 100 мідь! Двигун і генератор змінного струму встановлені на міцній металевій рамі з додатковим захистом паливного бака через демпферні опори, які істотно знижують вібрацію агрегату та запобігають його переміщенню в процесі експлуатації. Двигун запускається ручним стартером.
Паливний бак, встановлений на агрегаті, має місткість 15 л, завдяки чому мініелектростанція здатна безперервно впродовж 10-15 годин забезпечувати стійкою електроенергією будинок, дачу, гараж або складське приміщення.
На цьому силовому агрегаті встановлений сучасний автоматичний регулятор напруги AVR, що забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні навантажень. Якість енергії електростанції дає змогу сміливо використовувати її для забезпечення електроживлення побутових і спеціальних споживачів, складного електронного обладнання, а також засобів зв'язку телевізорів, комп'ютерів, холодильників, опалювальних котлів, насосів, електродвигунів тощо. Для захисту від перевантаження електричного ланцюга передбачені автоматичні запобіжники змінного та постійного струмів.
Модель Edon PT-3300L обладнана виведенням постійного струму напругою 12 В, який призначається переважно для заряджання автомобільних акумуляторних батарей. Щоб не пошкодити двигун у разі браку оливи в картері або його недостатньої кількості, передбачена аварійна система захисту, яка зупинить двигун, у такий спосіб запобіжить виходу його з ладу.
Характеристики
Основні
- Тип палива бензин
- Тип генератора Синхронний
- Конструкція Портативна
- Кількість фаз 1
- Напруга 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Максимальна потужність 3.3 кВт
- Режим роботи Аварийный
- Захист від перевантаження Да
- Гарантійний термін 36 міс
- Об'єм двигуна 212 куб. см
- Місткість оливної системи двигуна 0.6 л
- Об'єм паливного бака 15 л.
- Потужність двигуна 7л. с.
- Тактність двигуна Чотиритактний
- Система охолодження двигуна Повітряна
Габаритні розміри
- Довжина: 605 мм
- Висота 445 мм
- Ширина 440 мм.
- Вага 42 кг
Додаткові характеристики
- Режими запуску Ручний запуск
- Наявність вольтметра Да
- Датчик рівня оливи Да
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Стационарная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Полная мощность | 3.3 кВА |
| Время непрерывной работы | 15 час |
| Степень защиты IP | 21 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 605 мм |
| Высота | 445 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вес | 42 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
- Цена: 28 512 ₴








