
Піч опалювальна DS Classic
15 900 ₴
- Готово к отправке
- Код: 154
+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відкрийте для себе комфорт та тепло! Нова пічка DS призначена для опалення приміщень площею до 50м2 та об’ємом 130м3.
В дверцята вмонтоване жаростійке скло, яке дозволяє спостерігати за процесом горіння холодними, зимовими вечорами. Керамічний шнур, проклеєний по периметру дверей, забезпечує герметичне закривання печі.
Патрубок піддувала знаходиться під топкою, а регулятор винесений на передню стінку, під дверцята.
Містка топка, з розмірами 650х420мм, та товщиною металу в 6мм, дозволяє працювати до 7 годин без дозавантаження паливом.
Поєднує в собі приголомшливу зовнішність і величезну потужність, виконана в стилі хай-тек, з просторою основою для зберігання дров.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Спецпромэнерго-1 |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 60 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительная |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Площадь обогрева | 50 кв.м |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Расположение печи | Любое |
| Состояние | Новое |
| Толщина материала топки | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 15 900 ₴




