
Оприскувач аккумуляторный SEQUOIA 16L
2 500 ₴
- В наличии
- Код: SAS16
- +380 (98) 053-60-27Ігор

Проектуючи цю модель, розробники постаралися на славу – апарат успішно поєднує у собі всі найкращі характеристики обприскувачів. Вийшов і еталонний обприскувач мрії, ще й за цілком доступною ціною. Експерти дачного ремесла, професійні садівники і просто любителі обприскувати зелені насадження, що зростають, оцінять гідно всі принади та відмінні риси пристрою.
Місткий бак з об'ємом 16 літрів, невеликі габарити і ергономічний дизайн вдало втілені в легкому апараті, експлуатація якого не складе особливих труднощів. Конструкція розроблена таким чином, щоб робота з обприскувачем була максимально комфортною для користувача. Збалансований розподіл ваги, зручні регульовані шлейки для кріплення на плечах, забезпечать тривалу роботу та відсутність втоми – для тривалої обробки великих площ та досягнення найкращих результатів.
Акумулятор ємністю 8 Ач забезпечить користувача роботою тривалістю до 4 годин, а робочий тиск 2-4 бар та система дозування розпилення дозволять чітко контролювати процес обприскування, економно витрачаючи використовуваний препарат. Автоматична помпа позбавить необхідності нагнітати тиск у пристрої вручну.
Обприскувач комплектується зарядним пристроєм, мірною склянкою для точного дозування препарату та розпилювальною трубкою з трьома змінними соплами для максимальної зручності розпилення в різних умовах.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ОПРИСКУВАЧ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожний оприскувач перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!
Особливості обприскувача 16 літрів SAS 16:
- Автоматичний помпа
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Регулятор обертів двигуна
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- Невеликі габарити
- Ергономічне виконання
- Безшумна робота
- Економна витрата препарату
- Зручні регульовані шлейки
- Повна комплектація
Обприскувач призначений для хімічної боротьби зі шкідниками та хворобами садів, виноградників, овочевих та інших культур. Може також використовуватися для дезінсекції, дезінфекції, побілки, миття вікон, стін та інших цілей.
- Робочий об'єм 16 л.
- Витрата рідини 0,3-1,5 л/хв.
- Робочий тиск 0,15 - 0.4 МПа.
- Потужність електродвигуна 12V 10А.
- Телескопічна штанга 650-1100 мм.
- Вага обприскувача 4.2 кг.
- Безперервна робота: 4 год.
- Розмір упаковки: 400 х 180 х 535 мм
- Упаковка: кольорова коробка
- Дальнобійність розпилення струменя при робочому тиску не менше 1,8 м-коду.
- На один повний заряд акумулятор вистачає в середньому 250-300 л.
- Обприскувач електричний працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою
- 12 В. Заряду акумулятора достатньо для 4-4,5 годин безперервної роботи.
- Тип насоса: Діафрагмовий
- Акумулятор: 8 Ач/12 В.
- Об'єм бака: 16 л
- Робочий тиск: 4 бар
- Тривалість роботи без заряджання: 4 год.
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Довжина розпилювальної трубки: 65-110 см
Комплект поставки:
Обприскувач з розпилювальною трубкою;
Три знімні розпилювальні сопла;
Зарядний пристрій.
Вага:4.2 кг
Гарантія: 12 місяців

Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Максимальная температура распыляемой жидкости | 35 град. |
| Производитель | SEQUOIA |
| Цвет | Голубой |
| Общий вес | 4.5 кг |
| Производительность | 3.1 литр/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Объем бака | 16 л |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Длина распылительной трубки | 110 см |
| Дополнительные характеристики ручного опрыскивателя | |
| Максимальное давление | 4 бар |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Напряжение | 12 В |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Продолжительность автономной работы | 4 час |
- Цена: 2 500 ₴








