
О Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-10 - сучасний апарат, призначений для боротьби з шкідниками, бур'янами і хворобами рослин. Призначений для використання, як на маленьких присадибних ділянках, так і в професійних цілях на великих площах. Модель оснащена діафрагмовим насосом, що живиться від акумуляторної батареї ємністю 2А*год Максимальна тривалість роботи при повній зарядці акумулятора становить 4 години роботи. Цього цілком вистачає для комфортного користування. Зручність в роботі забезпечується зручним наплічним ременем ранцевого типу. Обприскувач Grunhelm GHS-10 подарує Вам тільки позитивні емоції від роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
-
висока ємність батареї;
-
ергономічний дизайн;
-
мала вага і компактні розміри;
-
простота в роботі;
-
контроль зарядки акумулятора вольтметром;
-
регулятор обертів двигуна;
-
телескопічна штанга;
-
висока якість збірки;
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
-
обприскувач Grunhelm GHS-10;
-
акумулятор;
-
зарядний пристрій;
-
розпилююча трубка;
-
знімні розпилювальні сопла (3шт.);
-
керівництво по експлуатації;
-
картонна упаковка.

Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Максимальная температура распыляемой жидкости | 35 град. |
| Цвет | Белый |
| Общий вес | 5.5 кг |
| Производительность | 3.1 литр/мин |
| Дальность/радиус опрыскивания | 6 м |
| Состояние | Новое |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Объем бака | 16 л |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Длина распылительной трубки | 110 см |
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные характеристики ручного опрыскивателя | |
| Максимальное давление | 4 бар |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Напряжение | 12 В |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Продолжительность автономной работы | 4 час |
- Цена: 2 500 ₴



