
Газонокосарка бензинова AL-KO 4.20 P-S Easy
15 600 ₴
- В наличии
- Код: 113794
- +380 (98) 053-60-27Ігор
AL-KO 4.20 P-S Easy
Газонокосарка бензинова AL-KO Easy 4.20 P-S є прикладом професійної машини з особливо міцною конструкцією: вона оснащена посиленим корпусом з листової сталі, що забезпечує відмінну стійкість до ударів і корозії. Потужний ніж і аеродинамічна форма корпусу забезпечують високу продуктивність косіння. Колеса великого діаметру дозволяють машині вільно рухатися по будь-якому грунту.
Газонокосарка бензинова AL-KO Easy 4.20 P-S функціонує на базі надійного двигуна AL-KO Tech 140 робочим об'ємом 140 куб. см і потужністю 1,8 кВт. Машина оснащена містким травозбірником об'ємом 50 літрів. Ширина косіння становить 42 див., висота зрізу регулюється від 30 до 75 мм.
Цей пристрій від компанії AL-KO забезпечить вам високу потужність і ефективну роботу в поєднанні з винятковими надійністю і довговічністю, що дуже важливо для будь-яких домашніх робіт і професійної діяльності.
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Рекомендуемая площадь | 1100 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник, Задний выброс |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 50 л |
| Тип привода колес | Нет |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Нет |
| Материал деки | Сталь |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | AL-KO Tech 140 OHV |
| Объем двигателя | 118 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.4 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23.1 кг |
- Цена: 15 600 ₴




