AL-KO Easy 4.60 SP-S
Газонокосарка бензинова AL-KO Easy 4.60 SP-S
Газонокосарка бензинова AL-KO Easy 4.60 SP-S - нова і комфортабельна, бензинова газонокосарка самохідна. Газонокосарка AL-KO Easy 4.60 SP-S має шириною різу 46 см, газонокосарка AL-KO Easy 4.60 SP-S гарантує швидке просування вперед, навіть у садах середнього розміру (площею 1400 кв. м.). Регулювання висоти зрізу виконується централізовано, в 7 ступенів, від 30 мм до 75 мм Газонокосарка AL-KO Easy 4.60 SP-S приводиться в дію потужним двигуном (2,0 кВт) AL-KO Tech. Ця модель виконує стрижку газону, уловлювання і мульчування скошеної трави. Зрізана трава з газону потрапляє в корзину травозбірника ємністю 60 л.
Комплект поставки:
- Газонокосарка бензинова AL-KO AL-KO Easy 4.60 SP-S
- Тканинний травозбірник на 60 л
Особливості моделі:
- Економічний двигун
- Корпус з сталевого сплаву з антикорозійним покриттям
- Удосконалена ручка із зручною рукояткою
- Ходові колеса XXL на шарикопідшипниках для простоти руху вперед
- Передня ручка для зручного перенесення
- Об'ємний травозбірник: легко знімається, легко чиститься, в спеціальні прорізи потрапляє повітря для утрамбування скошеної трави та підвищення ефективності роботи.
Переваги:
- Надійність
- Довговічність застосування
- Висота зрізу регулюється
- Широка смуга проходу
- Великі колеса на шарикопідшипниках
- Легко знімається і миється травозбірник великого обсягу
- Економічна витрата палива
- Мала кількість викидів в атмосферу
- Невелика вага
- Комфортне керування.
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Рекомендуемая площадь | 1100 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 460 мм |
| Высота скашивания | 80 мм |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник, Задний выброс |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 60 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Пластик |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | AL-KO Pro 140 |
| Объем двигателя | 140 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.7 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31.1 кг |
- Цена: 20 000 ₴





