
-
-
Генератор інверторного типу Ultimatron ULT-3300-EU потужністю 3.3 кВт. Працює на бензині, запуск електричний. Підходить для живлення побутової техніки та електроінструментів.
Паливо бензин
Напруг 230 В
Макс. потужніст 3,3 кВт
Тип запуску ручний
Робочий об'єм 145 см3
Гарантія 24 місяці
Система охолодження двигуна повітряна
Вага 22/23,5 кг
Номінальна потужність 3 кВт
Об'єм паливного баку 4,2 л
Габаритні розміри 48х29х44 см
Об'єм масла 0,45 л
Потужність двигуна 5 к.с.
Тип палива бензин
Транспортні габарити 51х32х47,5 см
Частота 50 Гц
Тип кожуха закритий, шумозахисний
Тип двигуна 4х-тактний, 1-циліндровий OHV
Розетки 2
Кількість фаз 1
Тип генератора інверторний
USB-вихід так
Тип установки генератора портативний (переносний) -
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Франция |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная сила тока | 15.2 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Время непрерывной работы | 6 час |
| Степень защиты IP | 21 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 145 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.45 л |
| Объем топливного бака | 4.2 л |
| Мощность двигателя | 5 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 0.35 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
- Цена: 25 520 ₴








