Це компактне, портативне джерело електроенергії з номінальною потужністю 3.5 кВт. Чудово підходить для живлення однофазних пристроїв удома, на дачі та у виїзних умовах. Витривалий бензиновий двигун із повітряним охолодженням потужністю 6 к. с. і об'єм паливного бака 4,2 л дають змогу безперервну роботу генератора до 8 годин. Завдяки використанню інверторної технології, вихідна електроенергія стабільна, без перепадів і перебоїв напруги, що дає змогу безпечно під'єднувати чутливе обладнання.
Представлена модель дуже тиха в роботі й економна в споживанні палива, що робить її комфортною та вигідною у використанні. Для запобігання несправностям генератор обладнаний захистом від перевантаження й низького рівня оливи. Цей невеликий портативний генератор вагою 25 кг легко транспортується й може компактно зберігатися в будь-якому місці.
Особливості інверторного генератора ULT-3300-EU:
- Однофазний (230 В)
- Номінальна потужність — 3.5 кВт, максимальна потужність — 3,8 кВт
- 4-тактний одноциліндровий бензиновий двигун потужністю 6 к.c
- Повітряне охолодження двигуна
- Об'єм паливного бака — 4,2 л
- Ручний запуск
- Висока якість електроенергії завдяки інверторній технології
- Тривалість безперервної роботи — до 8 годин
- Екорежим
- 2 розетки 230 В, вихід 12 В і USB
- Низька витрата палива
- Захист від перевантаження
- Захист від низького рівня оливи
- Можливість паралельного під'єднання
- Закритий корпус з ударостійкого пластику
- Компактний розмір
- Вага 25 кг.
Технічні характеристики генератора:
- Напруга: 230 В
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Вага: 5 кг
- Об'єм двигуна: 165 см3
- Тип запуску: ручний
- Об'єм паливного бака: 4,2 л
- Розетки: 2
- Безперервна потужність: 3.5 кВт
- Тип двигуна: 4х-тактний, 1-циліндровий OHV
- Потужність двигуна: 6 к. с.
- Максимальна потужність: 3,8 кВт
- Система охолодження двигуна: повітряна
- Тип палива: бензин
- Кількість фаз: 1
- Габаритні розміри: 48х29х44 см
- Транспортні габарити: 51х32х47,5 см
- Частота: 50 Гц
- Об'єм оливи: 0,45 л
- Тип генератора: інверторний
- USB-вихід: так
- Тип корпусу (шкірка): закритий, шумозахисний
- Тип встановлення генератора: портативний (переносний)
До комплекту постачання входять:
- HYUNDAI HY3500i
- Кабель для паралельного під'єднання
- Свічковий ключ
- Виделка прикурювача
- Європейська вилка
- Олійна лійка
- Викрутка
-Захисний футляр.
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 15.2 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3.5 кВт |
| Максимальная мощность | 3.8 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Степень защиты IP | 21 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 165 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.45 л |
| Объем топливного бака | 4.2 л |
| Мощность двигателя | 6 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 0.35 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 48 мм |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Вес | 25 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
- Цена: 27 720 ₴






