

нверторний Генератор 7,5 кВт мідна обмотка Sinco SG8000i однофазний
Генератор ідеально підходить для будівельних майданчиків, будинків, дач, кемпінгів і всюди, де нам потрібне потужне та стабільне джерело живлення.
Електрогенератори з ручним пуском Sinco підходить для аварійного електропостачання:
будинок, офіс, автомобіль,
в автобудинках, вантажівках, тракторах, легкових автомобілях,
у кемпінгах
промислове обладнання.
Переваги – економічність, рівень навантаження та захист від перевантаження, крім зменшення витрат на паливо, економічна робота генератора також мінімізує знос деталей. Таким чином, скорочуються витрати на ремонт та технічне обслуговування. Електрична енергія високої якості. У будь-якому будинку багато техніки, що має вразливість до перепадів струму: холодильник, пральна машина, комп'ютер, принтер і т.д. Інверторний генератор видає «плавну» електричну енергію, яка не становить небезпеки для техніки. Завдяки цій особливості установки ідеально підходять для забезпечення медичного та лабораторного обладнання.
Генератор має багато переваг:
Ручний запуск
Він ефективно управляє паливом та економний в експлуатації.
Захист від перегріву
Захист від перевищення швидкості
Захист від зниженої напруги
Захищений від навантаження
Він виробляє електричний струм із чистою, гладкою синусоїдою.
Технічні дані:
Модель: SG8000i
Тип: Інверторний
Кількість фаз: Однофазний
Напруга: 230 В/50 Гц
Чотирьохтактний з повітряним охолодженням.
Тип двигуна: одноциліндровий, примусового повітряного охолодження, верхнє розташування клапанів, мастило розбризкуванням.
Контроль швидкості двигуна
Максимальна потужність двигуна: 7,5 кВт
Номінальна потужність двигуна: 7,0 кВт
Ємність: 80 куб.
Обмотка двигуна: мідь
USB-вихід: 5В 2А
Коефіцієнт спотворення сигналу <2,5%
Запуск: ручний стартер
Місткість паливного бака: 20 л
Вихід постійного струму: DC 12V 8V
Діаметр циліндра, хід, ступінь стиснення: 490 мм х 66 мм/8.5:1
Вихідна потужність 14 л.с. / 3600 грм
Гучність 76 дБ(А)
Вага: 60 кг
Розміри: 617 х 650 х 606 х 606 мм, коробка 700 х 525 х 560мм
Характеристики
Номінальна потужність 7 кВт
Країна-виробник товару Китай
Система пуску Електричний пуск Ручний стартер
Кількість фаз 1
Захист Від короткого замикання Від перевантажень
Вага 60 кг
Двигун Чотиритактний, одноциліндровий, з повітряним охолодженням
Максимальна потужність двигуна 7.5 кВт
Рівень шуму 76 дБ
Додаткові характеристики Тип палива Комбінований
Країна реєстрації бренда Китай
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 15.2 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 6 час |
| Степень защиты IP | 21 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 80 куб. см |
| Объем топливного бака | 20 л |
| Мощность двигателя | 14 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
- Цена: 45 000 ₴


