
Бензиновий генератор з електростартером GASOLINE SL6500EDX 6.0-6.5 кВт
Переваги моделі генератора GASOLINE SL6500EDX з бензиновим двигуном:
Простота експлуатації: модель генератора GASOLINE SL6500EDX призначена для побутового використання. З управлінням нею впорається навіть користувач без досвіду, навіть жінка.
Мобільність: відносно компактні розміри конструкції генератора та невелика вага дозволяють швидко і легко переміщувати по заміській ділянці або будівництві.
AVR: автоматичний регулятор напруги гарантує роботу генератора без перевантажень і не допускає появи стрибків напруги.
Довгий ресурс компонентів: генератор зібраний на спеціалізованому заводі з дотриманням стандартів якості. Довговічність агрегату забезпечує система повітряного охолодження.
Характеристики
Виробник Honda
Тип палива Бензин
Конструкція Портативна
Кількість фаз 1
Напруга 230 В
Частота струму 50 Гц
Номінальна потужність 6 кВт
Максимальна потужність 6.50 кВт
Режим роботи Безперервний
Захист від перевантаження Так
Гарантійний термін 12 міс
Стан Новий
Двигун
Об'єм паливного бака 25 л
Тактность двигуна Чотиритактний
Система охолодження двигуна Повітряна
Габаритні розміри
Вага 85 кг
Додаткові характеристики
Режими запуску Ручний запуск, Електричний
Автоматичний регулятор напруги Так
Захисний кожух Так
Датчик рівня мастила Так
Кількість коліщат 2
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 15.2 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Степень защиты IP | 21 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Производитель | Honda |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 0.6 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 35 000 ₴



