
Проектуючи цю модель, розробники постаралися на славу – апарат успішно поєднує у собі всі найкращі Характеристики обприскувачів. Вийшов і еталонний обприскувач мрії, ще й за цілком доступною ціною. Експерти дачного ремесла, професійні садівники і просто любителі обприскувати зелені насадження, що зростають, оцінять гідно всі марки та відмінні рису пристрою.
Місткий бак з про'ємом 16 літрів, невеликі габарити і ергономічний дизайн вдало втілені в легкому апараті, експлуатація якого не складе особливих труднощів. Конструкція розроблена у такий чином, щоб робота з обприскувачем була максимально комфортною для користувача. Збалансований розподіл ваги, зручні регульовані шлейки для кріплення на плечах, недрук тривалу роботу та відсутність втоми – для тривалої обробки великих площ та досягнення найкращих результатів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andar |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Продуктивність | 0.3 літр/хв |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 2 600 ₴






